Kawa Blend | Ziarnista | Palarnia Kawy Blueberry Roasters

Kawa Blend powstaje w wyniku mieszania dwóch lub więcej kaw, pochodzących z różnych części świata. To pozwala na stworzenie unikalnego smaku i aromatu, co wprawi Cię w niesamowity nastrój. Kawa Blend zawiera często więcej kofeiny niż inne kawy. Podczas jej tworzenia, różne rodzaje ziaren miesza się po wypaleniu. Nad wszystkim czuwa Roaster, który odpowiednio dobiera rodzaje ziaren, tak aby tworzyły wspaniałą kompozycję smaków. Starannie przygotowana kawa ziarnista pozwala cieszyć się jej oryginalnym smakiem.

Jesteś zainteresowany kawą dla firmy lub własną marką kawy?

Zadzwoń: +48 796 96 00 00

Napisz: info@blueberryroasters.pl

Odwiedź nasz sklep:

blueberryroasters.pl

Oryginalna kawa Blend w przystępnej cenie

Cenisz sobie kawę wysokiej jakości? Palarnia kawy Blueberry Roasters zapewnia klientom świeżo wypalaną kawę, której produkcją zajmuje się doświadczony zespół, używając do tego profesjonalnego sprzętu. Posmakuj naszej oryginalnej kawy Blend, którą nabyć można w przystępnej cenie. Kawa to coś więcej niż napój – to element naszej codzienności, towarzyszy nam o poranku, podczas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego przy wyborze kawy warto postawić na sprawdzone produkty – takie znajdziecie w naszej ofercie! Kawę dostarczamy najpóźniej dwa tygodnie od jej wypału – serdecznie zapraszamy do zakupu.

Sklep z Kawą

Palarnia Kawy Bluberry Roasters Sp. z o.o. oferuje najwyższej jakości aromatyczne kawy, które pobudzą zmysły każdego smakosza! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego z Kawami z całego Świata!

Jesteś zainteresowany kawą dla firmy lub własną marką kawy?

Zadzwoń: +48 796 96 00 00

Napisz: info@blueberryroasters.pl

Odwiedź nasz sklep:

blueberryroasters.pl